Të gjitha kategoritë

home>Kontaktoni

NA KONTAKTONI

Selia e Kompanisë dhe faqja e Prodhimit:

Adresa: Nr. 6, Rruga Yongyang, Parku i Zhvillimit Industrial i Teknologjisë së Lartë, Qyteti Liuyang, Provinca Hunan, 410323, PRChina.

Tel: (86)731-83207668

Faksi: (86) 731-83207688

Email: [email mbrojtur]

Faqja e internetit: https://www.hdcatalysts.com

LinkeIn: https://www.linkedin.com/company/13245567

WhatsApp / Wechat: (86) 18684888901 (Mr.Ben Peng)

Zyra e Degës Changsha:

Adresa: Dhoma 101, Ndërtesa 19, Kompleksi i Apartamenteve Jinfeng Jugor, Rruga Wangyue, Distrikti Yuelu, Qyteti Changsha, Provinca Hunan, 410205, PRChina

Tel: (86)731-82306899

Faksi: (86) 731-82306889

Na dërgoni një mesazh

hartë

Kategoritë e nxehta